Nano One Forte

nano-one-forte-krem-50ml

 

Nano One Forte gydantis kosmetinis kremas

„Nano One Forte“ – kremo pavidalo kosmetinė priemonė, kurios sudėtyje yra grynųjų metalų: aukso, sidabro bei platinos lydinių aktyviųjų dalelių. Priemonė greitai susigeria ir nepalieka riebalų dėmių.

„Nano One Forte“ veikimo būdas: aktyviosios kremo sudedamosios dalys veikia ląstelių lygyje, todėl priemonės poveikio sritis labai plati. Būtent tai lemia priemonės veiksmingumą įvairiausiais atvejais. Visas žmogaus organizmas yra sudarytas iš ląstelių, ir jas „išgydžius“, išnyksta ir visi negalavimai.

Mūsų klientų nuomone priemonė padeda esant sąnarių, stuburo skausmams, stuburo išvaržai, kelių ir pečių, delno sąnarių skausmams ir pan. Padeda patyrus traumas, lūžius, išnirus sąnariams, po operacijų, sumušimų atveju. Pagerina savijautą sergant pūsleline, ausų uždegimu, sinusitu, hemorojumi bei sumažina dantų skausmą. Padeda sergant podagra, odos rožine arba išbėrus spuogais.

Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas sudėtyje esančioms aktyviosioms medžiagoms arba vienai iš pagalbinių medžiagų; galimos kontraindikacijos vartojant nėštumo ir žindymo laikotarpiu.
Vartojimo būdas: 2 kartus per dieną – ryte ir vakare ¬¬ plonu sluoksniu tepkite odą skaudamoje vietoje. Palaukite, kol įsigers. Priemonė nepalieka riebalų dėmių. Esant būtinybei galima vartoti kas 2-3 valandas. Simptomams išnykus, tęsti terapijos kursą apie 7 dienas ilgalaikiam poveikiui sustiprinti. Priemonė nėra vaistas ir neveikia iš karto, tačiau mūsų patirtis patvirtina jos veiksmingumą. Nuolatinis priemonės vartojimas yra būtina sąlyga.

„Nano One Forte“ sudėtyje nėra steroidų, skausmą malšinančių, šaldančių arba šildančių medžiagų. Produktas buvo teigiamai įvertintas atlikus jo dermatologinius tyrimus pripažintoje laboratorijoje. Vartojant „Nano One Forte“ šalutinis poveikis nebuvo nustatytas.

Pakuotė: 50 ml tūbelė

Dėmesio: Tik išoriniam vartojimui. Nevartoti nėštumo laikotarpiu. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje originalioje pakuotėje. Nevartoti ant sudirgintos ar pažeistos odos. Atsiradus odos sudirgimui, nedelsiant nutraukti vartojimą.

 

Vartotojų nuomonės

Prieš aštuonerius metus man buvo atlikta kelio operacija. Tačiau liga neatlėgo. Buvo pažeistas kitas kelis. Be pagalbos negalėjau atsikelti iš lovos. Bute sunkiai vaikščiojau pasiremdama dviem ramentais. Apie nulipimą laiptais galėjau tik pasvajoti. Abiejų kelių echoskopinis tyrimas, be kitų dalykų, parodė kelio girnelių kaulines išaugas, pokremzlinio audinio nelygumus, labai susiaurėjusius sąnarinius tarpus, menisko pažeidimus bei degeneracinius pakitimus ir t.t. Atrodė, kad gyvenimas baigėsi. Bendradarbis pasiūlė kremą „Nano One Forte“. Skęstantis ir šiaudo griebiasi. Įsigijau dvi „Nano One Forte“ pakuotes. Savaitę pavartojusi tepalą, jau galėjau pati atsikelti iš lovos, po dviejų savaičių padėjau į šalį ramentus, o praėjus mėnesiui nulipau laiptais. Nepaprastai veiksminga priemonė. Tai ne tepalas, bet gyvenimo balzamas. Ir dar vienas dalykas. Tepalo sudėtyje nėra steroidų, tačiau į sudėtį įeina aukso mikroelementai. Galbūt tai ir yra nuostabaus tepalo veikimo paslaptis. Rekomenduoju priemonę visiems, kuriuos kankina panašios bėdos, ir linkiu Jiems sėkmės. Krystyna Chojnacka (Varšuva)

Lioviausi vaikščioti. Kentėjau veriantį kelio skausmą. Rentgenograma parodė „blauzdikaulio sąnarinio paviršiaus pokremzlinę sklerozę ir girnelės sąnarinio paviršiaus sklerozę“ bei keletą kitų pažeidimų. Nebegalėjau vaikščioti net pasiremdamas lazda. Dukra nupirko „NanoOne“. Praėjus dviems savaitėms, nebereikėjo remtis lazda, o po mėnesio nulipau laiptais. Du kartus per dieną pavartojęs „Nano One Forte“ galiu šokti. Nepaprastai veiksminga priemonė. Aš, skeptikas, patikėjau stebuklu. Nuoširdžiai visiems rekomenduoju. Ježis, 72 m. (Varšuva).

„Nano One Forte“ nupirko sūnus. Ilgus metus skundžiausi delnų ir kelių sąnarių skausmais. Pavartojusi „Nano One Forte“ keletą dieną, pajutau žymų palengvėjimą, o praėjus dviems savaitėms galiu nekęsdama skausmo judinti rankas ir kojas. Nuoširdžiai visiems rekomenduoju „Nano One Forte“. Man ji padėjo. Tikiuosi, padės ir Tau. Zofia, 73 m.