Apie mus

APIE ĮMONĘ IR PRODUKCIJĄ

UAB ”TEDIS” nano technologijų srityje dirba jau 8 metus. Darbas buvo pradėtas dar tada, kai apie nano technologijas plačioje visuomenėje buvo labai mažai žinoma.

UAB ”TEDIS” yra prekybinio ženklo NANOPROTECH rėmėjas ir atstovas Lietuvoje. Produkcija su šiuo ženklu, pasižymi unikaliomis savybėmis ir yra lyderis apsaugant metalą, elektropralaidžias jungtis, prietaisus ir mechanizmus nuo žąlingo vandens poveikio. Produktai ištirti ir sukurti geriausiose Europos laboratorijose, pasiremiant naujausiais nano technologijų pasiekimais.

Šiandien mes pristatome Jums grupę produktų, pasižyminčių unikaliomis savybėmis ir taikitinų kaip pramonei ir žemės ūkiui, taip ir buičiai.

NANOPROTECH pasižymi vandeniui atspariomis, antikorozinėmis ir sutepančiomis židinį savybėmis. Mechanizmas ar prietaisas, padengtas NANOPROTECH danga, nepriekaištingai dirbs – ar tai bus patalpa, ar lauko sąlygos, ar vanduo.

NANOPROTECH išradėjai ir gamintojai intensyviai dalinasi patirtimi ir bendradarbiauja inovacijų srityje su vedančiomis Europos ir Amerikos labaratorijomis ir kompanijomis. Intensyviai ieškoma ir tiriama kokios dar naujovės, kurias būtų galima realizuoti, yra sukurtos nano technologijų srityje.

NANOPROTECH yra plačiai žinomas vartotojų kaip Rytuose , taip ir Vakaruose.